Devil’s Third’den haber var

THQ’nun dükkanı kapatmasının ardından boşta kalan ve daha sonra Nintendo tarafından havada kapılan Devil’s Third’den haber var. Valhalla Game Studios ve Nintendo SPD tarafından geliştirilen, Hack and slash türünde olacağı söylenen Devil’s Third uzun sürenin ardından Wii U ve PC’ye çıkıyor.

PC’ye gelecek olan Devil’s Third oyunu PC’e özel “Devil’s Third Online” olarak isimlendirilecek ve ücretsiz çoklu oyuncu desteği olacak. Geliştirici iki firma da bu durumu kabul etti. Ülkeden ülkeye kıtadan kıtaya değişim gösterecek olan Devil’s Third Online, Eylül ayında bilgisayar platformunda oynanabilecek. Nintendo Wii U’ya gelen ise hikaye modunu içermeyen multiplayer modu.

Avrupa’da Nintendo Wii U için 2015’in son çeyreğinde çıkacak aksiyon oyunu yine Nintendo tarafında yayınlanacak. PC platformunda ise oyun Eylül 2015’de yayınlanacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr