Devil’s Third’den haber var

THQ’nun dükkanı kapatmasının ardından boşta kalan ve daha sonra Nintendo tarafından havada kapılan Devil’s Third’den haber var. Valhalla Game Studios ve Nintendo SPD tarafından geliştirilen, Hack and slash türünde olacağı söylenen Devil’s Third uzun sürenin ardından Wii U ve PC’ye çıkıyor.

PC’ye gelecek olan Devil’s Third oyunu PC’e özel “Devil’s Third Online” olarak isimlendirilecek ve ücretsiz çoklu oyuncu desteği olacak. Geliştirici iki firma da bu durumu kabul etti. Ülkeden ülkeye kıtadan kıtaya değişim gösterecek olan Devil’s Third Online, Eylül ayında bilgisayar platformunda oynanabilecek. Nintendo Wii U’ya gelen ise hikaye modunu içermeyen multiplayer modu.

Avrupa’da Nintendo Wii U için 2015’in son çeyreğinde çıkacak aksiyon oyunu yine Nintendo tarafında yayınlanacak. PC platformunda ise oyun Eylül 2015’de yayınlanacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr