Coast Guard ‘ın trailerı yayınlandı!

Steam’de 21 Ekim tarihinde çıkacak olan can kurtarma oyunu Coast Guard için fragman yayınlandı. Fragmanı 1.30 dakika uzunluğunda olan Coast Guard, macera ve simülasyon oyunu. Sadece Single-Player olan oyun aynı zamanda Steam Achievements ve Steam Trading Cardlarına sahip.

Oyunun senaryosu bir yıl önce yazıldı ancak oyundaki görevler içerisinde mülteci kurtarma operasyonları’da mevcut. Her zaman dünyanın sorunu olmuş olan mülteciler şu günlerde gündemde. Sorun olmaları ise şöyle ki, kendilerini ve küçük çocuklarını ve hatta bebeklerini riske atarak hayatlarını kurtarmaya çalışırken aslında hayatlarını kaybetmeleri. İnsan evladı kimsenin ölmesini ve hayatını kaybetmesini istemez. Dediğimiz gibi oyunun senaryosuyla günümüzdeki gündemde olan mülteci sorunu nedeniyle yapımcılar satılan her bir kopya karşılığında GamesAid’e 1 dolar bağışlayacağını açıkladı.

GamesAid’e ise geçtiğimiz günlerde yer vermiştik, o haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr