Bir LEGO yapıtı için oldukça sıradışı bir seçim olan Call of Duty: Black Ops III’te yer alan Wrath of the Ancients yayı karşınızda!

LEGO yaratıcılarından ZaziNombies, Call of Duty: Black Ops III’ün yeni zombi haritası Der Eisendrache’te oynanan Wrath of the Ancients yayını LEGO’lardan yaparak gerçek hayata geçirdi. Daha öncede başarılı yapıtlarla karşımıza çıkan ZaziNombies, kendi tasarımları haricinde YouTube kanalındaki izleyicilerin yorumlarını dikkate alarak da tasarımlar yapıyor ve Wrath of the Ancients yayı içinde istek gelince işe koyuldu ve tasarımını yaptı. Paylaştığı videoda ise ne kadar kaliteli bir iş yaptığını görüyoruz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr