Far Cry Primal’da mamutların zamanı!

Ubisoft, Legend of the Mammoth görevinin oynanış videosunun bir bölümünü kapalı olarak tanıttı. Bu görevde first person kameradan mamut olarak oynayabileceğiz.

Far Cry Primal’ı ön sipariş verdiğinizde hediye olarak sunulacak 3 özel görev duyuruldu. Bu görevler Legend of the Mammoth adı altında üçe ayrılıyor ve bunlar: Duel of Beasts, Hunt the Hunters ve The Trapped Elder. Bu görevleri ise Far Cry’da alışık olmadığımız şekilde yani mamut olarak yapacağız .

Görevlere şamanın verdiği bir şeyi içtikten sonra mamuta dönüşerek başlıyoruz. Legend of the Mammoth adı altında üçe ayrılan görevlerimizde ilk olarak Duel of Beasts’te kırmızı renklere bürünmüş bir gergedanla karşılaşacağız, The Trapped Elder’de yakalanmış bir mamutu kurtaracak ve Hunt the Hunters’da insanlardan intikam alacağız.

Far Cry Primal, PS4 ve Xbox One için 23 Şubat, PC içinse 1 Mart’ta çıkış yapacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr