Creepy Road: Metal Slug sevenler buraya!

Yıllarımızı verip yine de bıkamadığımız Metal Slug’ın izinden giden Creepy Road, Kickstarter’da desteğinizi bekliyor.

2D Run & Gun tarzında çok fazla oyunla çıksa da, geçtiğimiz yıl çıkan Guns, Gore & Cannoli’ye kadar aynı tadı verebilen bir oyunla karşılaşmamıştık, biz de sorunla bildiğimiz şekilde baş ettik. Yeniden Metal Slug kurarak…

Bu durum değişmeye gebe zira GroovyMilk firmasının Kickstarter projesi olarak duyurduğu Creepy Road gözlerimizin fal taşı gibi açılmasına neden olacak güzellikte çizimleri olan bir yapım.

Oyunda yönettiğimiz beyhudenin adı Flint Tucker ve eve dönüp sevdiklerini kurtarmak için önüne geleni havaya uçurmaktan kaçınmayacak biri. Aracı da bozulduğundan aradaki mesafeyi yürüyerek aşmak ve önüne geçen engelleri de bir bir aşmak durumunda. Trolleme seviyesinde basit gelebilir hikaye size, ilginç mi; hayır. Eğlenceli mi; kesinlikle!

9e26debc872aaee019cce9e52392cfb4_original

Bu yılın ikinci çeyreğinde Pc, Mac ve Linux için piyasaya çıkması beklenen oyun el çizimi 15 bölümden oluşacak ve Kickstarter kampanyasının bitmesine 11 gün kala, 30.000 dolarlık hedefi gerçekleştirmek için 15 bin dolara daha ihtiyacı var. Oyunda 10’dan fazla silah seçeneği bulunacak ve en fazla keyif aldığımız kısımlar da yine bölüm sonu canavarları olacak gibi gözüküyor.

6bc0eee6314afe6199e7580116a64730_original

Yukarıdaki hyperlinkten oyunun Kickstarter sayfasına ulaşarak ödül sistemi, özel versiyonlar ve oyunun soundtrack’inden bazı örnekler de bulabilirsiniz.

Eğer beğendiyseniz, bir el atın. 😉

baa5d013918494cf826fd642f9c39055_original

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr