Criterion kurucuları yeni bir Burnout yapıyor gibi

Derken kastettiğim aynen buydu. Gibi gibi çünkü o kadar fazla detay ve bilgi bilmiyoruz şuan gelecek oyun hakkında. Yine’de bildiklerimizi aktarmaya çalışalım. Electronic Arts, Burnout konusunda heves kaybetmiş olsa bile, oyunda emeği geçmiş birkaç kişi bu boşluğu doldurmaya niyetli.

Three Fields Entertainment 2014 yılında Alex Ward ve Fiona Sperry tarafından kuruldu. İkili Burnout’u yapan, Criterion Games’in Yardımcı Kurucularıydı. Şimdi ise şirketin twitter hesabından bir seri twit atılarak bir sonraki oyunun 2016 yazında gelebileceği söylendi. Bir nevi tease yani anlayacağınız.

2008 yılından beri herhangi bir BBurnout oyunu çıkmadı yani gerçek anlamda bir Burnout oyunu, yan oyunlar değil. Bakalım bu sefer nasıl bir şey çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Cyberpunk oyunu Ruiner, 26 Eylül’de bizlerle! https://t.co/vWml76Ht4M https://t.co/tSEZdnD8ot
Logitech’ten yayıncılara özel: Brio 4K Stream Edition https://t.co/EJHWLQih1D https://t.co/xldlLkDbMy

Flickr