Crowfall pre-alpha başlıyor ve fragmanı var!

Kickstarter kampanyasının bitiminden 20 hafta sonra PVP MMO oyunu olan Crowfall pre-alpha aşamasına geçti. Videoları ve ekran görüntülerinin gizlilik anlaşması olmadığından dolayı hızlı bir şekilde paylaşıma açılmış durumda. Kickstarter kampanyası sırasında bağışta bulunan kullanıcılara davet atıldı ve parti parti atılmaya devam ediliyor. Ne kadar sıklıkla ve kaç kişiye davet attığını açıklamayan ArtCraft, ilerleyen zamanlarda daha fazla kişiye davet atılacağını söyledi.

Oyun 25 maçtan oluşan 3 kişilik 16 takımla oynanıyor. Her takımda 3 adet rol bulunmakta, Knight, Confessor ve Legionnaire. Her birinin ayrı rolü olduğundan takım içi iletişim büyük önem arz ediyor. Kickstarter’da 1.77 milyon doları aşan bağış şuan 2.3 milyon dolar civarında seyrediyor. Oyun geliştiricisi ArtCraft’ta aynı zamanda 1 milyon dolar toplamayı başarmıştı. Proje bütün detayları ile birlikte kendi websitelerin’de paylaşılıyor. Ancak unutmamak gerekir ki oyun şuan sadece pre-alpha aşamasında yani oyunun tam olarak çıkmasına daha çok var.

Unutmadan fragmanımız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr