Dark Souls 3, 2016’da geliyor!

Dark Souls’un elbette en çok konuşulan özelliği zorluk seviyesi oldu. Neredeyse bütün RPG oyunlarından daha zor bir oyun olan Dark Souls bu zorluğu başarılı bir şekilde RPG yapısıyla birleştirmesi nedeniyle çok sevildi. ÖZellikle de Dark Souls 2 serinin ününü bir hayli yaydı.

Her geçen saat yeni haberler ile heyecanlandığımız E3 2015 Fuarı’nda yayıncı Bandai Namco boş durmadı. Yapılan açıklamalara göre Dark Souls 3 yapım aşamasında. Kesin bir tarih olmasa bile oyunun 2016’nın erken safhasında piyasada yer alacağı açıklandı. Yayınlanan video ise oldukça ilgi çekici. Tozlu, harap olmuş bir diyar ve bu diyarda yer alan bazı canlılar gösteriliyor elbette bunlardan en dikkat çekeni zırhlara bürünmüş, kendi boyutunda bir kılıç taşıyan ve yüzü olmayan bir dev.

Bandai Namco Dark Souls’u PC’ye, PS4’e ve Xbox One’a hazırlayacak. Bandai Namco Europe’a göreyse bu oyun serinin son halkası olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr