Dark Souls III’ün stres testine girme şansınız var!

PS4 kullanıcılarının Dark Souls III’e kısıtılı bir süre için stres testine katılma şansları olacak. Ancak bu bir çekiliş bu yüzden başvuran herkesin gideceği anlamına gelmiyor. Yani kaydınızı yaptırmanız size erken erişimi garantilemez maalesef. Kayıtlar Dark Souls III’ün kendi sitesi üzerinden yapılıyor.

Kayıtlar 4 Ekim’e kadar devam edecektir. Erken erişim testi ise 16-18 Ekim tarihleri arasında, 21:00-00:00 Türkiye saatleri arasında gerçekleşecektir.

Bu testi yapmamızın amacı serverların oyuncuları kaldırıp kaldırmama gücünü ölçmek ve ne kadar oyuncu alabiliriz onu gözlemlemek. Bunun yanı sıra oyunun sistemlerinin doğru çalıştığını görüp geriye kalan son bugları temizlemek. Eğer seçilir ve oynarsanız önünüze bug çıkarsa şaşırmayın.

dedi Bandai Namco. Bir de videomuz var iyi seyirler. Herkese bol şans 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr