79 Yaşındaki Hardcore Gamer’la tanışın! BOSS!

Aman tanrım böylelerine daha çok ihtiyacımız var. 79 yaşında ki hardcore gamer’imiz Shirley Curry nam-ı diğer, Grandma Shirley. Kendisi tam bir oyun bilgisayarı toplamış bulunmakta ve kendi Youtube kanalında bir youtuber gibi oyun oynayıp upload ediyor. Oynadığı ilk oyun The Elder Scrolls: Skyrim olan Grandma Shirley’in ilk videosu 440.000 izleyiciye ulaştı bile.

Bunu yapmasında ki sebebinin youtube kanallarında kendisi gibi yaşlı gamerların fazla ön plana çıkmamış olması. Kendisi bir adım atmak istemiş ve bir youtuber olarak başlamış. İnanılmaz rahatlatıcı ve sakin bir ses tonuna sahip olan Grandma, zehirli oklarla ejderahları nasıl öldürdüğünü falan anlatıyor, sanki günlük hayatta olan bir şeymiş gibi.

Biz şimdiden ona bayıldık ve inanılmaz tatlı biri. İşte Skyrim videosu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr