Dead or Alive Xtreme 3, PlayStation VR’a geliyor!

Dead or Alive Xtreme hayranları, serinin bir sonraki oyununun VR desteği sağlayacağını duyunca sanırım sevinçten havya uçacaklardır. Oyun yapımcısı Team Ninja yaptığı açıklamayla serinin gelecek olan bir sonraki oyun olan Dead or Alive Xtreme 3: Fortune PlayStation 4’e çıkarken aynı zamanda VR desteği’de sunacak.

Dağıtımını Tecmo’nun üstlendiği oyunda, Tokyo Game Show’da yapılan oylamayla seçilen Marie Rose, Honoka, Kasumi, Ayane, Kokoro, Nyotengu, Hitomi, Momiji ve Helena karakterleri yer alacak. Dead or Alive Xtreme 3 şu anda PS4 ve Vita için yapım aşamasında ve 2016’nın 2. çeyreğinde Asya ve Japonya’da çıkması bekleniyor. Dünya genelinde çıkma ihtimali ise talep miktarına bağlı.

0-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr