Bilmeyenleriniz ya da duymayanlarınız vardır diye hatırlatmak isteriz, Persona 5’in çıkış tarihi önümüzdeki yaza kadar ertelendi. Ancak hiç olmazsa o zamana kadar yapacak bir çok şey var, mesela Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’i oynayıp %100 bitirmek gibi. Ya da aşağıya koyacağımız Persona 5 videosunu izlemek gibi. Video diyoruz ama, bestesi Shoji Meguro tarafından yapılan Jazz tarzı müziği daha çok ilgi çekti.

Tokyo Game Show’da Atlus tarafından paylaşılan video dışında Persona 5 hakkında ekstra bilgi ve ya ek bir açıklama yapılmadı. Beklemedeyiz. O zamana kadar videomuzu izleyelim bari.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr