Bilmeyenleriniz ya da duymayanlarınız vardır diye hatırlatmak isteriz, Persona 5’in çıkış tarihi önümüzdeki yaza kadar ertelendi. Ancak hiç olmazsa o zamana kadar yapacak bir çok şey var, mesela Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’i oynayıp %100 bitirmek gibi. Ya da aşağıya koyacağımız Persona 5 videosunu izlemek gibi. Video diyoruz ama, bestesi Shoji Meguro tarafından yapılan Jazz tarzı müziği daha çok ilgi çekti.

Tokyo Game Show’da Atlus tarafından paylaşılan video dışında Persona 5 hakkında ekstra bilgi ve ya ek bir açıklama yapılmadı. Beklemedeyiz. O zamana kadar videomuzu izleyelim bari.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr