Red Hook Studios tarafından geliştirilen bağımsız RPG oyunu Darkest Dungeon çıkışını yaptı bunun yanında bir de çıkış videosu paylaşıldı.

Commandos serisinde nasıl acı çektiğinizi hatırladınız mı? İşte tam olarak bundan bahsediyorum, tuşlara zamanında basmak veya doğru yerden saldırmaktan, beyninizin yükünün bir kısmını ellerinizin çektiği Dark Souls benzeri bir zorluktan değil. Darkest Dungeon bizi tam olarak bu noktadan vurmuştu. Uzun süredir oynadığımız en sinir bozucu, en zor zindan temizleme oyunu nihayet çıkışını yaptı.

Steam üzerinden erken erişim ile oyuncularla buluşan ve oldukça ilgi toplayan Darkest Dungeon’ı 31tl’den satın alabilirsiniz, tabii elbette ruhunuzu klavye başında bırakmak istiyorsanız. PS4 ve PS Vita için bir tarih belirtilmedi fakat önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacak gibi görünüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr