Plantronics’ten PS4 için kablosuz oyun kulaklığı: GameCom P80!

Oyun kulaklıklarındaki kablo karmaşasına çözüm bulan Plantronics, kablosuz oyun kulaklığı Gamecom P80’i oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Playstation, lisanslı kulaklık kablosuz özelliği ile oyun keyfinizi doyasıya yaşamanıza olanak sağlayacak. Plantronics GameCom P80 kulaklığı ile oyununuzdaki engelleri kaldırın, 10 saate varan eğlencenin tadını çıkarın.

Oyun sektöründe geliştirdiği kulaklıklarıyla fark yaratan Plantronics, kablosuz oyun kulaklığı Gamecom P80 modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. PC, Mac ve Playstation 4’te 10 saate kadar rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, dikkat dağıtan veya kullanıma engel olan kulaklık kablolarını ortadan kaldırıyor.

Oyun alanınızı 12 metreye çıkartın

Oyun keyfini uzun saatlere kadar sürdürmek isteyen oyuncular için kablo derdini ortadan kaldıran Gamecom P80, hafif ve dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor. Plantronics’in kablosuz özellikli oyun kulaklığı hareket alanınızı 12 metreye çıkartıyor. Kabloların rahat hareket etmeyi engelleyen karmaşıklığını yaşamayacağınız ve maksimum hareket kapasitesine sahip olacağınız Plantronics Gamecom P80, üzerinde bulunan tuşlarla da kontrolü tek bir yerde topluyor. Ses ayarı, parça seçimi ve durdur- yürüt gibi özellikleri kulaklığın üzerindeki tuşlardan kontrol edebileceğiniz Gamecom P80, aynı zamanda Playstation lisansıyla da dikkat çekiyor.

Kulağı rahatsız etmeyen ergonomik yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, gürültü engelleyici mikrofonu sayesinde bulunduğunuz ortamdan izole olurken oyuna, videoya ya da müziğe kendinizi tamamen odaklayabilirsiniz. Etraftaki sesleri engelleyen mikrofonları bulunan Gamecom P80’de, gürültü kesen mikrofon arka plandaki sesi keserek sesinizi karşı tarafa net bir şekilde iletmenizi sağlıyor.

Hepsiburada.com da bulabileceğiniz Gamecom P80’in tavsiye edilen satış fiyatı 279 TL’dir.

GameCom 818

GameCom 818

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kablosuz aralığı: USB kablosuz alıcı-vericiden 12m/40ft e kadar.

Kulaklık üzerindeki kontroller: Ses, sesi oynat/durdur ve parçayı atla

Hoparlör sürücü hacmi: 40 mm

Hoparlör frekans yanıtı: 20Hz-20kHz

Şarj süresi: 4 saat=10 saate kadar kullanım (tam şarj)

:2 saat= 8 saate kadar kullanım (1/2 şarj)

:1 saat= 2 saate kadar kullanım (1/4 şarj)

USB kablosu kullanma

Uyumluluk :Windows, Mac ve Playstation 4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr