Merakla beklediğimiz Star Wars Battlefront betası çıktığından bu yana milyonlarca kişi oynadı. Müthiş bir beta sürecinden geçen Battlefront 9 milyondan fazla kişi tarafından oynandı ve Darth Vader gibi karanlık bir gücü yok etmek için de pek çok değişik yola başvuruldu.

Geçtiğimiz gün, yani 13 Ekim Salı günü uzatılan betanın sonuna geldik. Bu süreçte yaşanan oyunlarda değişik yollara başvuran oyuncuları da göz ardı etmek olmaz. Bildiğiniz gibi Darth Vader öyle ensesine vurup ağzından lokmayı alabileceğiniz bir karakter değil, durdurulması çok zor ve onu alt etmek için de biraz çaba gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde de buna yakın bir ölüm gerçekleşmişti. Luke Skywalker, tam öldüreceğini düşündüğümüz anda sürpriz bir ezilmeyle karşı karşıya kaldı. Böyle destansı bir kahraman, böyle ölmeyi hakketmiyor!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr