Deus Ex için ücretsiz HD modu, sahibinden…

Aradan geçen yıllarda grafikleriyle olmasa da hikayesi ve oynanışı ile halen bizi etkilemeye devam eden Deus Ex’e bizzat yapımcısı tarafından onaylanmış ücretsiz bir eklenti geldi.

Çoğu HD modundan farklı olarak Square Enix ve Eidos-Montreal’in desteğini de arkasına alan Deus Ex: Revision modu Steam üzerinden ücretsiz olarak edinilebiliyor ve oyunun grafiklerini günümüze yaklaştırmak konusunda da oldukça iddialı gibi. Caustic Creative adlı topluluk tarafından geliştirilen mod oyundaki tüm haritaları, tüm kaplamaları ve tüm karakterleri kapsamlı bir revizyondan geçiriyor, aynı zamanda Dx9 desteği (çok eski evet, ancak dx7’ye göre hiç fena sayılmaz) de oyuna eklenmiş durumda. Ayrıca mod yeni bir soundtrack ile geliyor.

Deus Ex: Revision şu an sadece Deus Ex’in Steam versiyonunda çalışıyor ve kutulu versiyona sahip olanlar için durum henüz net değil, bize kalırsa bir yolu mutlaka bulunacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr