Darth Vader’ı bir de Unreal Engine 4 ile görün!

Bugüne Lego Star Wars’dan on sene önceki ilk SW: Battlefront’a kadar onlarca oyunda modellenenen Darth Vader fan yapımı bu Unreal Engine 4 demosunda muhteşem gözüküyor.

CryZENx adlı kullanıcı tarafından Unreal Engine 4 SDK ve DirectX 12 bileşenleri kullanılarak tasarlanan demo yakın zamanda Frostbite motoruyla da göreceğimiz Darth Vader’a yakışır olmuş, ışın kılıcında kullanılan deneysel efektlerin ise çoğu Star Wars fanı tarafından “meh” denilerek karşılanacağından eminim. Bu demoda kullanılan Darth Vader modelinin Soul Calibur 4’ten alındığını, haritanın ise Epic’in Infinity Blade: Ice Lands haritası olduğunu da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr