Ekmek olabiliyorsak karton kutu da olabiliriz!

Steam Greenlight’ta gerçekten tuhaf oyunlar var. İyi demedim çünkü eğri oturup doğru konuşmak gerekirse adam akıllı oyun çıktığı pek görülmemiştir Greenlight’tan. Artık nasıl bir düşünce tarzı yeşil ışık yakıyorsa… Neyse! Ahem.

Bu seferki ise hiç olmazsa biraz daha normal. Normalden kastım ise, Unbox oyununda karton kutu olup kamyonlara kendini yüklemeye falan çalışmıyorsun(!). Bu oyunda yarışıyorsun, bir karton kutu olarak… Şöyle’de diyebiliriz. Rocket League’ın arabaları giydirme fikriyle, I am Bread’in tuhaf nesne olabilme fikrini birleştirip yarış oyunu yapmışlar. Ben daha fazla konuşamayacağım sizi trailer’ı ile birlikte baş başa bırakıyorum.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr