Deadpool geri geldi

Marvel dünyasının en muzip kahramanı olan Deadpool’un oyunu geri döndü. Oyun, Deadpool’un iç karmaşasını çok güzel yansıtmasına rağmen bazı kişilere garip gelmişti. Oyunda Deadpool bizimle, belli belirsiz başka biriyle ve hatta kendi kendine konuşuyordu! Böyle bir karakteri önceden tanıyanlar “işte budur!” dedi, tanımayanlardan bazıları eğlenceli bulsa da bazı çevreler tarafından da yadırgandı, hikayesi çok kişisel bulundu ve istenmedi. Ayrıca oyun çok fazla kan ve vahşet, bir miktar da cinsellik içeriyordu.

Deadpool’un oyunu 2013 yılının sonlarında diğer Marvel oyunlarıyla beraber Steam’den ve diğer dijital tezgahlardan kaldırılsa da sevenleri ondan asla vazgeçmedi.

Activision ve Marvel tekrar bir anlaşmaya giderek bu üzüntüyü ortadan kaldırmaya çalışıyor. Deadpool tekrar artık satışta! Bu hareketiyle kalbini kırdığı oyuncular ile barışmaya çalışan Activision ve Marvel ikilisi, barışma işini de biraz ellerine yüzlerine bulaştırdı. Yurtdışında 40 Dolar/30 Euro fiyatlarıyla satışa çıkan Deadpool, Türkiye’de de şu anda 89 Türk Lirası. DLC’si olan Merc With a Map Pack ise 8 TL’ den satılıyor. Deadpool severlerin canı fiyatlardan çok yanacak.

Nedir bu Deadpool oyunu? derseniz sizi ufak bir trailer gösterimine davet ediyoruz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ArtlaS 2 years ago | Cevapla
    2014 kış indiriminden 10 tl almıştım ben steam dan ve halen arada bi oynuyorum.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr