Deadpool yeni nesil konsollar için geri döndü (cep yakıyor!)

Deadpool’u sevenler ve daha önce oynamayanlar bu habere sevinecek ancak oyun için belirlenen fiyat düzeyi bize göre çok yüksek.

Deadpool’un oyununu hatırlayacaksınız, klasik veya hit denilebilecek kadar iyi değildi ancak karakteri ve türü sevenlerin oldukça keyifli vakit geçirmesine de vesile olmuştur. Gel zaman git zaman satıştan çekilen oyun bu Temmuz başında bir anda Steam’de tekrar beliriverdi hatırlanacağı gibi. İnceleme puanları o seviyede olmasa da kullanıcı puanları %93 olan bir oyunun yine yüksek bulduğumuz 89tl’lik fiyatına da çok tepki göstermedik bu yüzden.

Oyun bu defa yeni nesil konsollar için geliyor ve belirlenen fiyat etiketi de tam 50 dolar! Bir kıyaslama yapabilmeniz için söylüyoruz, bu oyunun PS4 versiyonunu otomatikman ülkemizde 229tl fiyat etiketi ile sunulan oyunlar seviyesine çekiyor.

Değer mi değmez mi orası size kalmış lakin oyun 17 Kasım tarihinde hem PS4, hem de Xbox One için satışta olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr