Bloodborne’de saniyede kaç beyhude kesebilirsiniz?

Bloodborne’ün piyasaya çıkışının üzerinden dört ay zaman geçti, halen üzerinde konuşmaya devam ediyoruz.

Oyunun dergi için çok sıkıntılı bir tarihte piyasaya çıkması ve sekiz sayfa yer ayırmamız yüzünden Tuna’nın gecesini gündüzünü alması bir tarafa, beklentimizi de karşılayamaması ve özellikle de ayarı kaçmış zorluğu yüzünden çok iyi anılarla hatırladığımızı söyleyemeyeceğim. Ancak oyunun o günden beri speedrun’ları, boss’ların bug’lar yardımıyla onda biri sürede kesilebilmesi gibi pek çok videosu ve rehberini okuma fırsatımız oldu, hiç birini aşağıdaki videonun altıncı dakikasında görebileceğiniz triple kill kadar etkilemedi bizi.

Aşağıdaki videonun tamamını izlemenizi öneririz, gerçi izledikten sonra “Ben de kendimi Bloodborne oynuyor zannediyordum.” demeniz oldukça olası.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr