Depth haftasonu boyunca Steam’de ücretsiz

Su altı multiplayer oyunu Depth, haftasonu boyunca ücretsiz olarak Steam’den indirilebilecek.

İlk başta denizlerde bulduğumuz her köpekbalığını avlayan, yüzgecinden çorba, derisinden çanta yapan insanoğlunun köpekbalığı haftasını kutlayalım elbette. Depth’in yapımcıları da bu farkındalığa katkıda bulunmak amacıyla bu haftasonuna özel olarak Depth’i oyunculara ücretsiz olarak sunuyorlar. Free Weekend etkinliğinin gereği olarak oyunu beğenirseniz %66 indirim ile 13tl’ye satın alabileceksiniz de.

Depth ayrıca yeni oyun modu Hide & Seek ve Stash dedikleri yeni bir haritayı da oyuna ekledi. Tabii bunlara sadece DLC olarak, ek para ödeyerek ulaşabileceksiniz.

Hafta boyunca ikiye bölünmemeye çalışın, iyi avlar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr