Street Fighter V beta’sı başlıyor

Tam da Ultra Street Fighter IV’ün sorunları giderilirken, Capcom yakında başlayacak Street Fighter V beta’sının detaylarını açıkladı.

Capcom, Playstation 4’e özel olacak olan beta aşamasının 24 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile 04:00’te başlayacağını ve ilk aşamanın beş gün süreceğini belirtti. Bu beş günlük süre içinde kullanıcılara bir single player modu sunulmayacak ve sadece online versus modu aktif olacak. Bu süreçte deneyebileceğimiz ilk karakterler Chun Li, Ryu, Nash ve M. Bison gibi gözüküyor. Buna beta’nın muhtemelen son bir iki gününde Cammie ve Birdie’de eklenecek. İlk aşamada kullanıcılara sunulacak arena’lar ise Bustling Side Street (Çin), Terminal Station (Londra) ve Forgotten Waterfall (Yeni Zelanda).

Sizin de farkettiğiniz gibi ilk beta aşamasında amaç daha çok oyunun online kodunu test etmek gibi gözüküyor. Muhtemelen bir sonraki dalgada bunu tek kişilik veya yerel versus modunun eklenmesi ve daha fazla karakterin beta aşamasına katılması eklenecektir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr