Rayman Adventures duyuruldu

Yeni bir Rayman oyununa maruz kalmak için hazırsanız bir de kötü haberimiz var, oyun sadece mobil platformlar için çıkacak.

Ubisoft’un en sevdiğimiz departmanı olan ve geçmişinde Beyond Good & Evil, Rayman Origins, Rayman Legends ve Valiant Hears: The Great War gibi çok kaliteli oyunlar barındıran Ubisoft Montpellier’in elinden çıkacak olan yapımın hangi mobil cihazlara ne zaman çıkacağı henüz açıklanmış değil, yine de beklentiler en geç bu sonbaharda piyasada olacağı yönünde.

Oyun mobil platformlara daha önce çıkan Rayman:Jungle Run ve Rayman:Fiesta Run’ın aksine organları birbiriyle bluetooth ile kahramanımızın oyuna koşarak başlayıp engelleri aşmaya çalıştığı Temple Run tarzında bir yapım değil. Aşağıdaki fragmanda da görebileceğiz gibi 2.5 boyutlu bir platform oyunu olarak tasarlanmış ve Rayman’in havada süzülmek, taklalar atarak düşmanının kafasına inmek gibi bütün karakteristik hareketlerini yapabilmeniz mümkün olacak.

Ayrıca 60fps’de çalışacak oyunun şu anda muhteşem gözüktüğünü de belirtmek lazım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr