Destiny’nin genişleme paketinde raid yok! [Update!]

GÜNCELLEME: Bungie’den raid’in The Taken King’in çıkışına yetişmeyeceği yönündeki haberlere yalanlama geldi.

Destiny’nin gelecek olan genişleme paketi olan The Taken King’de raid yok. Yani gelecek ama ne zaman olduğu meçhul. Bungie’e kaldık bu konuda.

308581-DDT1

The Prison Of Elders geldiğinde hepimiz bir heyecanla raid bekliyorduk ama yok. Bungie bize sonra geleceğini söyledi ve herkes House Of Wolves ile sonunda geleceğine inanıyordu. Sonuçta kimse $20 doları boşuna vermedi… Ama öyleymiş ve yine gelmedi, onun yerine $40 dolar olan The Taken King paketi duyuruldu ve şimdi ona da gelmeyeceğini duyuran Bungie, daha sonra geleceğini söyledi. Tarih bile yok, sadece ‘sonra’ işte.

Hayır Bungie için 30 dakikalık oyun içi içerik yapmak ne kadar zor olabilir biz de bilmiyoruz.

————————————————————————————————————————————–

Haberimizi girdikten sonra gelen tepkiler üzerine Bungie, Kings Fall raidinin hazır olduğunu ve The Taken Kings genişletme paketi ile geleceğini duyurdu.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Gld 3 years ago | Cevapla
    Bungie için zor değil, hiç bir zaman da olmaz zaten. Buradaki asıl sıkıntı oyun firmasından çok azılı bir paragöze dönmüş activisionda. Bir MMO'ya bu kadar kısa aralıklarla ve azar azar içerik getiren ÜCRETLİ paketler çıkmaz. ama gelin görün ki dlc saçmalığını bize kakalamış bir kaç firmadan biri olan activision sayesinde, tam manasıyla dlc olan içerikler 'expansion' adı altında satılıyor. Destiny'nin demosunu oynadım ve hakikatten beğendim. Alır mıyım? Hayır. Çünkü az içerikle cüzdanımı ele geçirecek adamlara para veresim yok. Sonuç olarak; yakında canım oyunu bu para hırslarıyla kötü edecekler.
  2. Enes 3 years ago | Cevapla
    King's Fall zaten raidin adı ama yine de siz bilirsiniz

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr