Devilian Founder’s Pack ürünlerini duyurdu!

Trion Worlds’ün merakla beklenen hack & slash MMO’su Devilian Online her geçen gün yeni bir haberle karşımıza çıkıyor. Yayıncı Trion Worlds bu defa oyunun Founder’s Pack’lerini duyurdu.

Silver, Gold ve Obsidian olarak üç tür Founder’s Pack bulunacağı açıklandı ve bu paketlerin fiyatları sırasıyla $49.99, $99.99 ve $149.99 olacak. Her pakette yer alan ortak özellik olarak beta erişimi, oyunun piyasaya çıkmasından iki gün önce oyun erişimi, iki ekstra karakter slotu ve bir size ek envanter görevi görecek olan bir pet sağlayacak. Bunun dışında ise paket fiyatı arttıkça daha fazla oyun içi içeriğe sahip olabiliyorsunuz. Founder’s Pack’lerin tüm özelliklerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

wallpaper_1280x800_07

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr