Destiny’nin yeni eklentisi E3’te tanıtıldı!

Konsollardaki en iyi MMO oyunları arasına rahatlıkla koyabileceğimiz Destiny dün gerçekleşen Sony fuarında yepyeni bilgiler verdi. Elbette bu bilgilerden en önemlisi oyuna gelecek ek paketin isminin açıklanması ve çıkış tarihinin duyurulmasıydı. Yeni genişleme paketinin tanıtmak amacıyla yayınlanan video da oldukça ilgi çekiciydi. Videoda görüldüğü üzere The Taken King olarak anılan karakterin Crota’nın babası Oryx olduğunu görüyoruz. Yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Buna göre oyuna gelecek yeni genişleme paketinin isminin The Taken King oalraka açıklandığını belirtelim. Bu genişleme paketi 15 Eylülde piyasada olacak. Yeni genişleme paketi PS4 sahiplerine özel olarak co-op olarak gerçekleştirebileceğimiz bir Strike Mission ve özel teçhizatlar içerecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr