Kinect’in fişi çekiliyor mu?

Bir önceki haberde bahsettiğimiz geriye uyumluluk konusu dün geceki konferansların en çok konuşulan hikayelerinden biri oldu, peki ya Kinect? Sesini duyan oldu mu gerçekten?

Geriye uyumluluğu açıklanan oyunlar arasında görebileceğiniz üzere hiç bir Kinect oyunu bulunmuyor. Buna çok tutulan Kinect Sport ve Dance Central’de dahil. Muhtemelen kasıtlı bir tercih değil, zira Xbox One’ın geriye uyumluluğu demek, kendisini bir Xbox 360 gibi simüle etmesi demek, haliyle araya Kinect gibi bir çevre cihazı dahil olduğunda durum birazcık karmaşıklaşıyor.

Diğer taraftan Kinect bu seneki E3’ün ağır toplarından biri olmak bir tarafa, bir kenara itilmiş, son günlerini yaşayan bir cihaz görüntüsü çizdi. Basın konferansında da cihazın adının bile geçmemiş olması Microsoft’un Kinect hakkındaki gelecek planları konusunda pek de iyi işaretler vermedi diğer taraftan, günler neler getirecek bakalım.

Denis Gudin Fildişi

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr