Deus Ex: Human Revolution Xbox One’a gelebilir

Xbox One’ın geri uyumluluk modu henüz beta aşamasında olsa da bir çok firma bu özellik üzerinden vaatlerde bulunuyor. Buna en iyi örneklerden biri Bethesda’nın Fallout 4’ü aldığınız zaman 3’e de sahip olabileceğinizi söylemesiydi.

Şimdi aynı şekilde Deus Ex: Human Revolution’un yapımcıları da oyunlarının Xbox One’da çalışabilmesi için uğraştıklarını söyledi. Umarım başarılı da olurlar. Belki bu da aynen Bethesda’nın yaptığı gibi bir kampanyaya döner ve yeni oyunları Deus Ex: Mankind Divided’ı alanlar eskisine de sahip olur (Umut ediyorum).

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr