Deus Ex: Mankind Divided’ın ön sipariş programı iptal!

Yapımcı Square Enix gelen negatif feedbackler ve topluluktan çıkan sinirli sesleri dikkate aldı ve agumented ön sipariş programını kaldırdı. Bu ön siparişin detaylarını oyunun çıkış tarihinin açıklandığı yazımızda bahsetmiştik. Zaten o yazımız’da bizler’de bu ön sipariş programının ne kadar kötü olduğunu söylemiştik.

Kısaca bahsetmek gerekirse augmented ön sipariş programı şöyle çalışacaktı. Siz oyunu ön siparişini aldıktan sonra 1. dereceden itmeler ve ya görevler otomatik açılıyordu. Ancak geriye kalan diğer dereceler açılmıyordu. Onları açmak ise başka insanların oyunu ön sipariş ile almasını bekliyorduk. Belli bir hedef sayıya ulaşınca herkes aynı ön sipariş bonusundan faydalanabiliyordu. Kulağa yine çok saçma geliyor. Sen o kadar peşin para ver ama yinede başkalarının oyunu ön sipariş ile almasını bekle başka görevler açmak için, peh.. Neyse işte sonuçta kaldırdılar ve oyunu ön sipariş ile alan herkes artık bonus olarak hangi itemi ve ya görevi seçeceğine karar vermek zorunda. Son derecede ki ön sipariş bonusu olan çıkış tarihinden 4 gün önce erken erişim seçeneği kalktı ve artık herkes oyunun çıkış tarihi olan 23 Şubat 2016’da oyuna sahip olacak.

Deus Ex: Mankind Divided dediğimiz gibi 23 Şubat 2016 tarihinde geliyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC’lerde olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr