Devasa Hulkbuster cosplay’i aklınızı başınızdan alacak!

Prop tasarımcıları yakın zamanda müthiş kostümler yarattı ve bu gerçeğe yakın Hulkbuster cosplay’i de aklınızı başınızdan alacak!

Hulkbuster, Avengers 2 filminde izleyenlerin büyük ilgisini kazanmıştı bilindiği gibi. Extreme Costumers ise 2014 yılında işe koyuldu. Iron Man’den yola çıkan bu cosplay 2.7 metre uzunluğunda ve yapım aşaması 1600 saatten fazla sürdü. Bu cosplay’in en büyük özelliği ise bolca elektronik ve lazerle donatılması. 2014’den bu yana süren yapım aşamasının detaylarına bakmak için facebook adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kostümün yapım aşmasını buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr