Dün Tokyo’daki Dengeki Bunko Festivalinde, Bandai Namco oyun şirketi Sword Art Online: Hollow Realization’ı ortaya çıkardı.

Sword Art Online, Reki Kawahara’nın popüler roman serilerinden en son çıkan role-playing oyunu. Oyunun hikayesi, kılıç sanatının kökeninin nereden geldiği ile alakalı. Aincrad dünyasından sonra modellenmiş yeni bir MMO.

Sword Art Online’ın PlayStation 4 ve PlayStation Vita için 2016 yılında piyasaya çıkması bekleniyor. Bandai Namco şirketi ise bu zamanda potansiyel bir batı sürümü ile ilgili herhangi bir plan açıklamadı. Oyun beklediğimiz kadar iyi çıkarsa batılı oyuncular için muhtemelen senelerce sürecek bir bekleme festivali daha uzaktan görüldü diyebiliriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr