Digimon World: Next Order’ın ekran görüntüleri paylaşıldı.

Oyun yapımcısı Bandai Namco, Digimon World: Next Order hakkında yeni ekran görüntüleri paylaştı ve gerçekten güzel görünüyorlar. Şimdilik sadece Japonya’daki Vita’lara gelecek olan oyunun erkan görüntülerinde, iki lider olan Takuto ve Shiki maceralarına giderken görüyoruz.

Daha demin dediğimiz gibi liderlerimiz Takuto ve Shiki, ikisinin bir de Digimon World partnerleri var ki bunlarda Agumon ve Gabumon. Digimon World: Next Order önümüzdeki yıl Japonyada piyasaya sürülecek. Gerçekten bizim de canımız sıkıldı bu Japonya işinden. Neyse ki tüm dünyada piyasaya sürülecek olan bir oyun var ki oda Digimon Cyber Sleuth, kendisi de önümüzdeki yıl çıkmayı bekliyor.

1-noscale

8-noscale

7-noscale

6-noscale

5-noscale

4-noscale

3-noscale

2-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr