Digimon World: Next Order’ın ekran görüntüleri paylaşıldı.

Oyun yapımcısı Bandai Namco, Digimon World: Next Order hakkında yeni ekran görüntüleri paylaştı ve gerçekten güzel görünüyorlar. Şimdilik sadece Japonya’daki Vita’lara gelecek olan oyunun erkan görüntülerinde, iki lider olan Takuto ve Shiki maceralarına giderken görüyoruz.

Daha demin dediğimiz gibi liderlerimiz Takuto ve Shiki, ikisinin bir de Digimon World partnerleri var ki bunlarda Agumon ve Gabumon. Digimon World: Next Order önümüzdeki yıl Japonyada piyasaya sürülecek. Gerçekten bizim de canımız sıkıldı bu Japonya işinden. Neyse ki tüm dünyada piyasaya sürülecek olan bir oyun var ki oda Digimon Cyber Sleuth, kendisi de önümüzdeki yıl çıkmayı bekliyor.

1-noscale

8-noscale

7-noscale

6-noscale

5-noscale

4-noscale

3-noscale

2-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr