Otherland’de erken erişim sorunu

Otherland bir romandan uyarlanan bir bilim kurgu MMORPG olarak ilk duyurulduğu tarihte birçok kişinin dikkatini çekmişti. Ancak bir türlü tamamlanamayan, birkaç yayıncı değiştiren oyun için geçtiğimiz haftalarda sonunda Steam’de erken erişime açılacağı duyurulmuştu. Buna rağmen bir süre sonra bu erken erişim tarihi ertelenmiş ve 10 Eylül’e çekilmişti.

Oyun verildiği tarihte erken erişime açıldı açılmasına ancak yapımcı Drago Entertainment beklenmedik bir şekilde erken erişimin başlamasından daha iki saat bile geçmemişken oyunun sunucularını kapadı ver erken erişim sürecini tekrar ertelendiğini bildirmişti. Konu hakkında birkaç saat önce açıklama yapan yapımcılar oyunun tekrar açıldığını ancak bazı sorunların hala devam ettiğini açıkladı. Erken erişimi oynayabilmek için 19.99$’dan 49.99$’a kadar ücret ödeyen oyuncular için bir telafi hediyesi verilecek mi bilmiyoruz.

otherland-4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr