Divinity: Original Sin 2’nin Kickstarter hedefini tutturması 12 saat sürdü!

Larian tarafından geliştirilen RPG oyunu hedefini kısa sürede tutturduktan sonra daha yukarısını hedeflemeye başladı.

Divinity serisini çoğunuz hatırlayacaktır, izometrik diyemeyeceğimiz, neredeyse tepeden bakışlı bir kameradan oynanan ilk oyunlar Divine Divinity ve Beyond Divinity’nin ardından üç boyutu da deneyim eden oyun artık karşımıza izometrik, güzel grafikli bir RPG olarak çıkıyor bilindiği gibi. Divinity: Original Sin’in ardından bu tarza geçiş yapıp bir nevi reboot edilen serinin ikinci oyunu 500.000 dolar hedefli ve oldukça iddialı bir Kickstarter kampanyası başlatmış ve hedeflerini 30 Eylül’e kadar tutturmayı hedeflediklerini belirtmişti.

Gel gelelim bu hedefin tutması sadece 12 saat sürdü ve bu haber yazıldığı sıralarda 14.236 destekçiden 615.000 dolar toplanmış durumdaydı.

Derin, uzun diyalogların bulunduğu, eski model, kompleks bir RPG oyunu için oldukça güzel bir haber. Her zaman dediğimiz gibi, eski model, yaşını başını almış oyunculara istediklerini verdiğiniz sürece o ineğin süt verme potansiyeli yüksektir.

715526c2569fa1d90d55b13c0a97cb20_original

1605e8c4d5f991dda24af674d5f13db0_original

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr