Street Fighter V betası 28 Ağustos’ta yeniden başlıyor!

Capcom geçtiğimiz günlerde bazı stres testlerine tabi tuttuğu Street Fighter V’i tüm dünyada beta erişimine açıyor.

Sıradan bir açılış günü sıkıntısı dediğimiz ve açıkçası pek önemsemediğimiz açılış ekranında takılı kalma sorunu ile neredeyse bir gün kaybettikten sonra, Capcom bunu telafi etmek için beta sürecinin uzatılacağını açıklamıştı. O günden beri sorunların daha iyiye gittiğini söylemek de zor. Oyunda sunuculara bağlanamama ve sunucudan atma hatası gibi birçok hata bulunuyordu ve oyunun yapımcı firması bu hataları düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamadı, neticede de 28 Temmuz tarihinde betayı durdurdu hatırlanacağı gibi.

Son günlerde tamamlanan stres testlerinin ardından kapalı beta 28 Ağustos tarihinde tüm dünyada yeniden başlayacak ve beş gün sürdükten sonra 2 Eylül tarihinde sona erecek. Capcom bu kez oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamalarını hedefliyor olsa da hala bazı sorunlar yaşanabileceği yönünde uyarısını yapmış durumda.

Betada şimdilik oynanabilecek karakterler Ryu, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy ve Birdie.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr