Rise of the Tomb Raider’ın Collector’s Edition versiyonu tanıtıldı!

Sonbahar aylarında bilgisayar ve konsollarımıza iniş yapmayı bekleyen oyunların özel versiyonları bir bir tanıtılıyor.

Bunlardan biri de 10 Kasım’da Xbox için, 2016 başında PC, 2016 sonunda da PS4 için satışa çıkacak olan Rise of the Tomb Raider. Oyunun 150 dolar fiyatla satışa sunulacak Collector’s Edition versiyonu ve ön sipariş paketleri de tanıtıldı. Ahşap sandık görünümünde bir paketle gelecek olan Collector’s Edition(Malzemesini teyit edemedik!), koleksiyonluk bir Steelbook, Lara’nın kolyesinin bir modeli, oyun içi günlüğün bir kopyası ve 12” ebatında bir Lara Croft figürü ile gelecek.

Bu versiyonu ön sipariş verebileceğiniz yegane yer ise Square Enix’in sitesi, en azından şimdilik.

Bununla birlikte farklı online satış siteleri farklı ön sipariş teklifleri ile geliyor. Bunlardan ilki GameStop ve 60 dolarlık ön sipariş paketinde Lara için Apex Predator giysisi, .357 Python silahı ve Holy Fire kart paketi ile geliyor. BestBuy’ın önerisi ise Sparrowhawk giysisi, White Wood Recurve Bow ve Master Hunter kart paketi, fiyatı da yine 60 dolar. Son olarak Amazon’un 53 euro’luk önerisi ise Hope’s Bastion giysisi, Wreckoner Battlehawk balta kaplaması ve Juggernaut kart paketini içeriyor.

e6460d400c8db282cc772c795b54fabd3485bf98.jpg__940x420_q85_crop-smart_subject_location-478,196_upscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr