Doom’un ana hikayesinin uzunluğu belli oldu!

13 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek olan yeni Doom oyununda 13 saat uzunluğunda ana hikaye olacak.

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından dağıtılacak olan yeni Doom oyunu, 6-7 saat uzunluğunda hikayeye sahip diğer FPS oyunlarının aksine 13 saat uzunluğunda bir senaryo modu ile gelecek.

Elbette beklentiler bu 13 saatin dolu dolu geçmesi yönünde zira 2004 yılında piyasaya çıkan son oyun, özellikle de ilk çıktığı haliyle teknik mükemmelliğini hikayeye yansıtmaktan uzaktı ve bir defa oynandıktan sonra, eğer türün ve Doom serisinin özel hayranı değilseniz, oyuna bir daha dönüp bakmanız da pek olası değildi.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan oyunun 100 pound değerindeki Collector’s Edition versiyonu da geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Sınırlı sayıda üretilecek olan ve oyunculara Metal bir kutuda sunulacak olan Collector’s Edition versiyonunun içinden 12-inç boyutunda bir Revenant figürü de çıkıyor.

Bunun yanında bu paketi ön sipariş ile aldıysanız çoklu oyuncu modunda kullanabileceğiniz id Software logoları, renkler ve özel yetenek paketleri de hediye olarak sizlere sunulacak.

doom-2016_005

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. mesut 1 year ago | Cevapla
    ne oyundu bee gece yarisi tek basima karanlik bir odada korkudan kalbimin duracak gibi oldugu anlar oldu bekliyorum

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr