Resident Evil: Umbrella Corps için tanıdık harita!

Capcom’un geliştirdiği ünlü oyun serisinin, multiplayer olarak karşımıza çıkacak Resident Evil Umbrella Corps’un yeni haritası tanıtıldı.

Capcom’un heyecanla karşılandığı kadar da tepki gören ve “Zaten sulanmış bir serinin üzerine tüy dikmek!” şeklinde yorumlarla karşılaşan projesi bilindiği gibi sadece online olarak oynanabilen, omuz üstü kamera açısı ağırlıklı bir TPS oyunu.

Farklı modların yer alacağı oyunda multiplayer haricinde zombi akımlarına karşı zor modlarıda barındıracak. Unity motoruyla geliştirilen oyunun harita tasarımları genellikle eski serilerden alınıyor ve şimdi ise Resıdent Evil 5’ten uyarlanan haritayla karşımızda.

Resident Evil Umbrella Corps, Mayıs ayında PS4 ve PC platformlarına çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr