Dragon Age: Inquisition’ın yeni DLC’si haftaya geliyor!

Bioware’in sızdırılan fragmanına göre DLC’nin çıkış tarihi 8 Eylül!

EA İspanya’nın yanlışlıkla sızdırdığı trailer bizzat Bioware tarafından PAX Prime’da doğrulandı ve fragmandaki tarihe de herhangi bir yalanlama gelmedi. En önemli yenilik elbette Trespasser adındaki DLC’nin ana oyunun havada kalan sonuna nihayet ekleme yapıyor, oradan devam ediyor olması. Trespasser ana oyundan iki sene sonra geçecek ve dünyayı kurtaran grubumuzun başına gelenlere odaklanacak. Ayrıca fragmanda Quinari ordusunu da görebilirsiniz.

Bioware bilindiği gibi Inquisition’ın hikayesini Jaws of Hakkon ve The Descent içerikleri ile daha önce iki defa genişletmişti ve bu iki içerik de oyunu bitirmeden önce veya sonra oynanabiliyordu. Şimdiye kadar duyduklarımız Trespasser’ın bir DLC olmak bir yana bir genişleme paketi kıvamında olduğu yönünde beklentimizi arttırıyor.

Bioware ayrıca bu günlerde oyunun PC, PS4 ve Xbox One versiyonları için de büyük bir yamanın hazırlığını yapıyor. Oyunda yamanın ardından envanterinize henüz oyunu bitirmiş olmasanız dahi bir Golden Statue eklenecek ve bunun sayesinde oyuna yeniden başlarken o ana dek ediniğiniz şematikleri ve reçeteleri aynen yeni oyuna aktarabileceksiniz. Yamanın tam detayları bu yazı hazırlandığı sırada henüz duyurulmamıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr