Cities: Skylines After Dark’tan oyun içi video!

Cities: Skylines’ın Eylül sonuna doğru piyasaya çıkacak olan genişleme paketinin oyunun görünüşünü nasıl değiştireceğini gösteren ilk video yayınlandı.

Yeni gelen videoda görebileceğiniz gibi şehir güneş batımına doğru değişmeye başlıyor, özellikle de iş çıkışı trafiği anlamında! Dinamik ışıklandırma oyundaki her nesnenin üzerinde mevcut ve bu paket gece hayatına ait bazı eklentiler üzerine yoğunlaşmış durumda. Bununla birlikte oyuna taksiler, plaj tesisleri, bisiklet yolları ve hapishaneler de ekleniyor. Gece hayatının katacakları da bununla sınırlı değil, aynen gerçekte olduğu gibi iş çıkış saatinin ardından yollar geceleri tenhalaşacak ve siz de hizmet araçlarınızı o saatlerde yollara çıkmaları için programlayabileceksiniz. Bu da oyundaki bir numaralı sorun olan trafiği rahatlatacak bir diğer etken.

Elbette gece saatlerinde suç oranları da yükselecek. Bunun için de ayrı düzenlemelere gidebilecek ve bütçeleri ona göre ayarlayabileceksiniz. Gece hayatını renklendiren neonlar, ışıklandırmalar ve güneşin batışı gibi detaylar da cabası. Görebileceğiniz gibi hiç bir dramatik değişiklik yapmadan oyunun en büyük eksiğini çok şık bir şekilde kapatmış firma.

Cities Skylines: After Dark, 24 Eylül tarihinde PC, Mac ve Linux için 15 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr