Rift’in yaratıcıları yeni oyunlarını açıkladı: Atlas Reactor

Rift 2011 yılında çıkmış olan ücretsiz bir MMORPG. Oyun steam üzerinden bir çok kez indirildi ve genel olarak da olumlu yorumlar aldı.

Oyunun yapımcısı Trion Worlds yeniden ücretsiz bir MMORPG geliştiriyor. Bu seferki oyun sıra tabanlı olacak. Birçok oyuncunun oynadığı bir oyunda sıra beklemek büyük sıkıntı olacağından herkesin sıralarını aynı anda oynayabileceği bir sistem geliştirmişler. Yapımcılar oyunu ‘Sıranın her zaman sizde olduğu sıra tabanlı bir rekabet oyunu’ olarak tanımlıyor.

Oyunun tarzı ve geçtiği evren biraz Borderlands’i andırıyor ve aynı şekilde mizahi bir tarafa sahip. Yapmıcıların yorumları ile oyundan görüntüleri video’da izleyebilirsiniz.

Oyunun sitesinden alpha sürecine katılmak için üyelik alabilirsiniz
https://www.atlasreactorgame.com/en/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr