Dragon Age:Inquisition’a gelecek olan yama eski konsollara yok

PS3 ve xbox 360 kullanıcılarına kötü haber. Dragon Age: Inquisition’a gelecek olan yamalar artık sadece yeni nesil konsollara ve PC’ye gelecek.

Şimdi elbette DLC’lerin fiyatları ve oyunlara kattıkları mı fazla, yoksa götürdükleri mi diye tartışabiliriz. Ancak DLC’leri alan oyuncu sayısı gerçekten çok yüksek. Dragon Age: Inquisition için de son çıkan Jaws of Hakkon DLC’sinin satış rakamları da gayet yüksek idi. Bu sebeple de yeni DLC’lerin yolda olduğunu söylüyorlar. Ama daha fazla ps3 ve xbox360 için uğraşmayacaklarını, yeni çıkacak olan tüm DLC’lerinin PC, PS4 ve XboxOne için erişime açık olacağını açıklıyorlar.

Bakalım ps3 ve xbox360 sahiplerinden gelecek olan tepkiler ne olacak. Hem DLC alıp hem de yeni nesil konsollara geçmeleri için yapılan genel baskıya ne kadar dayanabilecek oyuncular…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr