Dünyanın en ünlü modifikasyon ustaları NVIDIA GameX standında!

NVIDIA, 17-20 Aralık 2015 tarihleri arasında Istanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen GAMEX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda oyunseverler ile buluşuyor.

Fuar ziyaretçileri, NVIDIA standında GeForce GTX seviyesi ekran kartları ile donatılmış masaüstü oyun bilgisayarları ve Monster GTX 980 SLI’lı Notebook’lar ile harika bir oyun deneyimi yaşarken dünyanın en ünlü iki modifikasyon uzmanlarıyla tanışmak ve sanatlarını görme şansı yakalayacaklar.

Dünyaca ünlü PC modifikasyon uzmanlarından Peter Brands (L3p) ve Richard Keirsgieter (MadeByKier), 4 gün boyunca NVIDIA standında GeForce GTX 970’li 3 yollu SLI ile harika bir oyun bilgisayarı modifiye edecekler. Modifikasyon sanatının bir oyun kasasını nasıl bir oyun canavarına dönüştürdüğünü görmeleri ve son yılların en iyi oyunlarını dünyanın en iyi oyun donanımlarıyla oynayarak müthiş bir deneyim yaşamalak isteyenleri Nvidia GameX standını ziyaret edebilir.

c9-1280x1024

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr