Dying Light yapımcısından yarış oyunu!

Doğru duydunuz, Dying Light ve Dead Island yapımcısı olan Techland stüdyoları bir yarış oyunu yapıyorlar, FIM Speedway Grand Prix 15. Daha kısa bir isim yokmuş.

Yarış oyunumuz Techland Games Warszawa tarafından yapılıyor, Warszawa stüdyolarının yan kolu. Çünkü Wroclawda bulunan esas Techland ekibi, Dying Light’ta destek ile uğraşıyorlar. Techland daha öncede yarış oyunları yapmıştı ve bu 2011 yılındaydı ve sadece PC’ye çıkmıştı. Bu yıl ki yapılan oyunun amacı ise spor oyunlarını PS4 ve Xbox One’a taşımak.

Speedway, güç, adrenalin ve… frensiz bir yarışın ruhundan oluşuyor.

diye konuşan stüdyo patronu Marek Soból, sözlerine şöyle devam etti.

İnanıyorum ki FIM Speedway Grand Prix 15, Techland’in şu ana kadar yaptığı en iyi otoyol yarışı simülasyon oyunu olacak. Oyuna, markanın yeni yüzü gözüyle bakıyoruz.

Sporun resmi lisanları ile birlikte gelmesi ise oyuna otantik ve gerçek yarışçıları, stadyumları ve yorumcuları getirecek. Buyurun bir de siz göz atın fragmana. İyi Seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr