Square Enix’in E3 2015 Basın Konferansı’nda yer alan nadir başlıklardan Deus Ex: Mankind Divided, az da olsa birkaç detayını gözler önüne serdi. Hikaye olarak ilk oyunun öncesini oynayacağımız ve ana karakter olarak yine Adam Jensen’i kontrol edeceğimiz bu yeni Deus Ex başlığı, oyun içi görüntülerinin de yer aldığı 1080p çözünürlüğünde bir videoyla sahne aldı. Oyunun yeni ekran görüntüleri beklediğimizden fazlasını vermiyor olsa da en azından videodaki oynanışı oldukça beğendiğimizi söylememiz gerek.

An itibariyle ön siparişe de sunulmuş olan ve kendine has bir “cyberpunk” kitleye sahip bu dev RPG’nin detaylarına göz atmak isterseniz, videoya göz atmanız yeterli.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr