Battlefield 1 için yeni Türkçe alt yazılı fragman!

Geçtiğimiz ay yayınlanan videosu ve WW1 teması ile büyük ilgi toplayan, neredeyse daha çıkmadan fenomenleşen Battlefield 1’in beta aşamasına bu yaz geçilecek.

Frostbite motorunun nimetlerinden dibine kadar yararlanacak olan Battlefield 1’de en önemli eklentiler elbette dinamik hava şartları (Oyuna kozmetik etki dışında bir etkisi olmayacak olsa da.) ve döneminin uçan savaş gemileri olan, lakin Hidrojen gazı dolu gövdelerine mermiler girmeye başladığında nasıl tepki vereceklerini bilemediğimiz Zeplinler.

Oyunun detayları beklediğimiz kadar açığa çıkmış değil, ancak bu yaz beta sürecine gireceğini biliyoruz ve oyun motoru ile yapılmış yeni fragmanında da görmek istediğimiz her şey var.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr