Mass Effect: Andromeda için yeni video yayınlandı!

EA Bioware geçtiğimiz yılki E3 fuarında kısaca değinip geçmekle yetindiği ve geride kalan zaman zarfında da bilgi paylaşımı konusunda hayli cimri davrandığı Mass Effect: Andromeda için yeni bir geliştirme videosu yayınladı.

Yayınlanan yeni videoda bolca vaat ve bolca içerik bulmanız mümkün, diğer taraftan oyunun Mass Effect 2 ve 3 gibi yerinde saymayacağına olan inancımızı da pekiştiriyor.

Mass Effect serisini EA’in artık her oyunda kullanmaya başladığı meşhur Frostbite grafik motoru ile buluşturacak olan oyun hakkında sonbahar aylarında daha fazla bilgi sahibi olacağımız ipucunu aldıysak da, çıkış tarihi konusunda resmi bir rakam paylaşılmış değil.

Tahminler 2017 Mart ayı sonuna dek piyasaya çıkmasının hedeflendiği yönünde. Frostbite’ın seriye getirdiği yenilikleri aşağıdaki sinematik videoda izleyebilirsiniz, özellikle de yüz mimiklerine dikkat.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr