Echo of Soul açık betaya girdi!

Echo of Soul batı pazarının merakla beklenen oyunlarından biri. Aeria Games oyunun kapalı beta testlerini tamamladı ve sonunda açık beta artık tamamen erişlebilir durumda.

Oyunun açık beta versiyonunu denemek için hemen internet sitesine ulaşıp oyunu indirebilirsiniz. Yayıncı ekibin açık betaya özel yeni bir video yayınladığını ve şu an da Avrupa için iki, Kuzey Amerika için ise üç adet sunucu bulunduğunu belirtelim. Bunun yanında Aeria Games yaptığı açıklamada Echo of Soul’un kapalı beta testleri boyunca 860 bin saatin üzerinde oynandığını ve oyuncuların 21 milyondan fazla görev tamamladıklarını açıkladı. Bakalım açık beta ile birlikte bu yeni MMORPG yeni rekorlara koşacak mı?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr