Efsanevi dizi Twin Peaks’e bedava dans oyunu!

Seneler önce TRT’de oynayan efsanevi dizi Twin Peaks kendisini bu sefer de bir oyunla hatırlatıyor.

Twin Peaks’i hiç izlemediyseniz bile Angelo Badalamenti’nin elinden çıkan açılış müziğini dinlemişsinizdir. Vaktiyle iki sezon ve toplam 20 bölüm kadar süren bu dizi TRT ekranlarından da yayınlanmış ve bugün 30’lu yaşlarını yaşayan neslin unutamadığı yapımlardan biri olmuştu.

İlk bölümde öldürülen Laura Palmer neredeyse oynayamadan komşu kızı seviyesinde sempati topladı bizim buralarda mesela, yurt dışında da öyle olmuş olacak ki, Bat for Lashes’ın Laura adlı şarkılarını bu kız için yazdığı bile söylenir. Dizi daha sonra olayları birbirine ekleyen ve bizzat David Lynch tarafından yönetilmiş “Twin Peaks: Fire Walk with Me” isimli bir filmle sona ermişti.

Denk geldikçe sizlere önerdiğimiz bedava oyunlardan bu seferki de bu tema üzerinden ve aşağıda izleyebileceğiniz abuk sekanstan beslenmekte. Bakalım beğenecek misiniz?

İndirmek için: http://calavera.itch.io/fire-dance-with-me

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr